• 18. 06. 2005 - Stretnutie po 10tich rokoch..
  • 21. 06. 2005 - Nový web?..
Tak toto sme my! Tak toto sme my! "Slávna" 4.A z obchodnej akadémie na Račianskej 109, no a toto sú naše stránky, ktoré nevypovedajú o ničom a vlastne o všetkom! Ako to všetko začalo?. Trochu Vám príblížime náš život na strednej. Možno to bude znieť neuveriteľne, ale vytvorili sme si aj názory na veľa vecí okolo nás. No a aby nebolo niekomu ľúto otvoríme našu galériu fotiek, galériu vtipov a výrokov a v závere pozbierame čo sa dá a budeme mať aj klasické rôzne.
No čo Vám môže prečítanie týchto stránok dať? Absolútne nič, aj keď počkajte...! Predsa niečo! Len si neviem práve spomenúť (vymyslieť), čo by to mohlo byť!

Začiatky sú vždy ťažké!
Predstavte si, že ste spokojné dieťa svojich rodičov, ktoré bez problémov zvláda skvelé roky na Základnej škole, hrá sa na Bossa "základňackých chodieb" a tvári sa, že zhltol všetku múdrosť sveta. . Áno, hovorím o Vás, Vás i Vás... Všetci sme boli takí, malí, nevýrazní "ľudkovia", ktorých svet bol vložený do jednej izby a pár takzvaných detských kamarátov. Ale prišiel čas to zmeniť! A tu niekde sme začali uvažovať, čo a ako ďalej a hľadali sme miesto, kde budeme pokračovať vo svojich doterajších činnostiach. No a našli sme?
Ani by som nepovedal. Nebolo to totiž to isté Zmena bola radikálna a my sme sa z toho zpamätávali len dosť pomaly... Ale čoskoro už sme pretvorili svoj základácky mozog na stredoškolský, ktorý sa ale razom musel prispôsobovať veľkému prísunu informácií, ktoré sa na nás "tlačili" zo všetkých strán a ako koľvek sme sa snažili im vyhýbať - absentovať, nič nepomáhalo. A tak sme boli nútení sa nakoniec prispôsobiť. No a myslím, že sa nám to nakoniec aj niektorým zapáčilo?!? Mmm...neviem. Každým dňom sme sa hlbšie ponárali do éterického čara strednej školy. Niekedy to čaro pripadalo dosť desivo inokedy zas zázračne. Striedalo sa to zo dňa na deň.
Za tých niekoľko rokov sme dokonale preskúmali kvalitu pokožky na tvári (a poznali ich gestikulačné výrazové prvky už takmer dokonale) desiatkam učiteľov a učiteliek (Tak okolo 30 učiteľov/liek) , z ktorých každý mal iný postoj k životu, k učeniu a tým sa aj líšil náš názor na nich. Takže ako sme vlastne žili na strednej? V kocke zhŕňame v časti "Náš svet!".

Študijný rok 2005